Το Εργαστήριο Νοητικής Νευροεπιστήμης και Κλινικής Νευροψυχολογίας του SCG-Επιστημονικό Κολλέγιο Ελλάδος, partner του Dana Foundation for the BAW σας προσκαλεί σε Ημερίδα για την Εβδομάδα ευαισθητοποίησης για τον Εγκέφαλο.
![](https://www.hnps.gr/wp-content/uploads/2023/03/BrainAwareness-576x1024.jpg)
Ελληνική Νευροψυχολογική Εταιρεία
Το Εργαστήριο Νοητικής Νευροεπιστήμης και Κλινικής Νευροψυχολογίας του SCG-Επιστημονικό Κολλέγιο Ελλάδος, partner του Dana Foundation for the BAW σας προσκαλεί σε Ημερίδα για την Εβδομάδα ευαισθητοποίησης για τον Εγκέφαλο.