Αγαπητά Μέλη, Αγαπητοί Φίλοι,
Σάς ενημερώνουμε ότι η διαδικτυακή διάλεξη που είχε προγραμματιστεί για τις 19/06/2021 αναβάλλεται για την ερχόμενη ακαδημαϊκή χρονιά λόγω της αργίας του Αγίου Πνεύματος.
![](https://www.hnps.gr/wp-content/uploads/2021/05/Webinar-Executive-Functions.png)
Ελληνική Νευροψυχολογική Εταιρεία
Αγαπητά Μέλη, Αγαπητοί Φίλοι,
Σάς ενημερώνουμε ότι η διαδικτυακή διάλεξη που είχε προγραμματιστεί για τις 19/06/2021 αναβάλλεται για την ερχόμενη ακαδημαϊκή χρονιά λόγω της αργίας του Αγίου Πνεύματος.